1316445974-huge444.jpg
DOPLŇ NEMOCNICÍM
ČERSTVOU ŠŤÁVU
DO NEMOCNIC JSME
OD BŘEZNA 2020 ROZVEZLI

21 600

#VITAMINOVAINJEKCE
 

O PROJEKTU

Projekt #vitaminovainjekce již od března 2020 rozdává čerstvé vitamíny do nemocnic. Hlavním cílem je doplnit přetíženým lékařům, zdravotním sestrám, záchranářům a dalším zdravotníkům potřebnou energii a vitamíny. Zároveň jim tak vyjádřit poděkování za jejich práci a dodat čerstvou šťávu do dalších dnů. A co vlastně vitamínová injekce je? Je to 500 ml čerstvé ovocné šťávy s maximem zdraví prospěšných látek, především vitamínů.

 

1x #vitaminovainjekce = 1 zdravotník

Částka vybraných příspěvků slouží výhradně k nákupu surovin, pokrytí výrobních nákladů a distribuce do nemocnic.  

Pojďme spojit síly a udělat radost, protože čím více ovoce odšťavníme, tím více úsměvů (i pod rouškou) vykouzlíme!

 

KDE POMÁHÁME

Pomáháme lékařům, zdravotním sestrám, zdravotníkům a záchranářům v nemocnicích. 

 

Vitamínové injekce jsme již rozvezli do: 

 

FN Motol, IKEM, Nemocnice na Bulovce, Ústřední vojenská nemocnice, FN Královské Vinohrady, Fakultní Thomayerova nemocnice, Poliklinika Opatov, ÚPMD Podolí, Poliklinika Chodov, Poliklinika Modřany, FN Brno, Nemocnice Milosrdných bratří, FN u sv. Anny v Brně, FN Plzeň, FN Hradec Králové, Oblastní
nemocnice Kladno, Nemocnice Sedlčany, Nemocnice České Budějovice, Nemocnice s poliklinikou v Kralupech nad Vltavou, Nemocnice Milosrdných sester sv. Karla Boromejského v Praze, Nemocnice Roztoky a další.

GARANT PROJEKTU

 

KAM VITAMÍNOVÉ INJEKCE ROZVÁŽÍME?

PARTNEŘI, KTEŘÍ SE ZAPOJILI

JAK SE STÁT PARTNEREM?

Připojte se jako firma k nám, protože společně toho dokážeme víc! Způsobů zapojení je více. Můžete nám pomoci sbírat příspěvky přes váš e-shop nebo zakoupit libovolný počet vitamínových injekcí, které poté s vaším věnováním rozvezeme. Chcete se zapojit? Kontaktujte nás na e-mailu: vitaminovainjekce@fruitisimo.cz

 
 

REAKCE Z NEMOCNIC

Máme vždycky radost, když někdo naší práci ocení. Ale takovou radost u personálu, jakou vyvolal váš dar, jsem už dlouho neviděla. V téhle komplikované době, kdy na zdravotníky z jedné strany útočí vyděšení pacienti a z druhé strany novináři, kteří už neví, jak nám naší práci "zpříjemnit" bylo tohle vaše gesto přijato s velkými díky a nadšením.

Dovolte mi tedy, abych vám za celý personál Urgentního příjmu dospělých poděkovala a popřála pevné zdraví.

Na zdraví!

 

KONTAKT:

© 2021 projekt #VITAMINOVAINJEKCE organizuje FRUITISIMO FRESH s.r.o,

  • Facebook Sociální Icon
  • Instagram

Describe your image